Отдел образования Докучаевского городского совета

До-Ми-Ре

Вокальний ансамбль «До – мі - ре» працює з 2010 року. У колективі займаються діти від 5 до 18 років. Вивчая естрадне мистецтво, діти вчаться основам вокалу та сценічної майстерності, необхідній для участі в концертній діяльності, розвивають музичні, вокальні, рухові здібності. Заняття естрадним мистецтвом сприяють психологічній розкутості та розвивають музично-естетичний смак, розвивають вибіркове ставлення до музично-художньої продукції масової інформації. Вихованці вивчають історію і культуру класичної та сучасної естради.Керівник ансамблю Балабанова Лілія Жоржівна - досвідчений та творчий педагог, який знаходить доріжку до серця кожної дитини. При проведені занять активно користується інтерактивними формами навчання, володіє інноваційними, освітніми технологіями, активно їх використовує у своїй педагогічній діяльності.Основна мета роботи гуртка – сформування потреби в красі, вміння бачити її в музиці, людях, природі.Керівник прагне підняти свій фаховий рівень, постійно в пошуках нових нетрадиційних методів роботи. Особливе місце в педагогічній творчості керівника займає виявлення і розвиток творчих здібностей та обдарувань дітей.
Создан 13.11.13
Альбом университета