Отдел образования Докучаевского городского совета

Новости: 25
26.05.2014

Круглый стол в ДДЮТ на тему: «Мир, который нужен мне»

20 мая в Доме детского и юношеского творчества состоялся круглый стол ученического самоуправления города на тему: «Мир, который нужен мне».
06.05.2014

Исцели этот мир

2 мая в ЦКД им. А.С. Пушкина состоялся концерт вокальной студии "Эльдорадо" ДДЮТ, посвященный творчеству легендарного короля поп-музыки Майкла Джексона.
15.04.2014

Ми — частина природи!

Одразу декілька таких важливих свят ми відзначаємо найближчим часом: 19 квітня — Всесвітній День довкілля, 20 квітня — Великдень, 22 квітня — Міжнародний день Землі.
24.03.2014

Гала-концерт до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченко

А 21 березня в ЦКД ім. О.С. Пушкіна відбувся гала-концерт до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченко. Серед учасників концерта виступали вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.
28.02.2014

Наше довкілля – тільки нам берегти

До Всесвітнього Дня дикої природи у Докучаєвському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся цикл заходів: з вихованцями проведено тематичні бесіди, організовано виставку дитячих малюнків та конкурс на кращу замітку серед вихованців юнкорівського клубу “Блік”. Переможцем визнано Уляну Кім:
14.02.2014

Валентинов день в ДБДЮТ

13 февраля в Докучаевском Доме детского и юношеского творчества состоялась развлекательная программа «Брачное агентство «У Valentina», посвященная Дню всех влюбленных.
12.02.2014

Урок мужності

2014 рік об'явлено Указом Президента України Роком учасників бойових дій на території інших держав. 15 лютого виповнюється 25 років з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У бойових діях на території цієї держави взяли участь понад 160 тисяч солдатів і офіцерів з України. 3280 наших співвітчизників з цієї війни не повернулись. Понад 8 тисяч повернулися пораненими, понад 6 тисяч стали інвалідами.
28.01.2014

Вместо елочки — зимний букет.

Вот и отгремели любимые всеми новогодние праздники, богатые народными приметами и несомненно атрибутикой. Ну и какой Новый год без нарядной, красивой лесной гостьи елки? Помните, как в известной детской песенке: «Маленькой елочке холодно зимой, из лесу елочку взяли мы домой.»
21.12.2013

"Музыкальные фантазии" в ДДЮТ

Традиционно конец года в Доме детского творчества ознаменован по-семейному теплыми концертами творческих коллективов. Таким стал и совместный концерт вокальной студии "До-Ми-Ре" (руководитель Л.Ж.Балабанова) и коллектива современного танца "Карусель" (руководитель М.Л.Чередниченко) под названием "Музыкальные фантазии"
19.12.2013

Творча молодь проти насильства

Низкою виховних заходів з 25 листопада по 12 грудня відбулась акція «16 днів проти насильства» в Докучаєвському Будинку дитячої та юнацької творчості.